Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční turnaj a MASADA Cup 2012

15. 12. 2012

13. prosince byla ukončena další sportovní kapitola našeho klubu. V rámci Vánočního turnaje, který mněl letos díky vysokému počtu našich omluvených nemocných členů meší účast soutěžících, proběhlo i slavnostní vyhlášení vítězů celoroční oddílové soutěže MASADA Cup 2012. pc130035.jpg 

Vánoční turnaj byl letos z důvodu menšího počtu soutěžících obohacen o několik netradičních disciplín, z nichž některé navrhli sami soutěžící. Po soutěži kata 8., 7., 6., a 5. kyu, tak pokračovaly další soutěže - šplh na čas nebo čelní roštěp. V obou oddílech C i B bylo vidět hodně snahy i úsilí získat některou z cen. Kromě medailí pro vítěze a čokoládových zlatých prasátek pro štěstí si každý z účastníků mohl něco vytáhnout z krabice plné různých dobrot.

Slavnostní vyhlášení celoroční soutěže MADSADA Cup 2012 bylo vyvrcholením čtvrtečního večera. Soutěž děvčat vyhrala Martina Zajícová, na 2. místě se umístila Eliška Zajícová a 3. místo obsadila Denisa Dumková. Soutěž chlapců letos vyhrál David Šimůnek a obhájil tak své pc130052.jpgloňské vítězství, na 2. místě se umístil Filip Mrázek a 3. místo obsadil Tom Nguyen. Podrobné ínformace o zisku bodů a o umístění všech soutěřících najdete ve sloupku MASADA CUP 2012 a MASADA CUP - historie.

Potom následovalo společné fotografování a loučení. Nová sezóna nás po Vánočních prázdninách čeká 8. ledna, kdy se sejdeme v úterý na prvním tréninku roku 2013. Přejeme mnoho sportovních i osobních úspěchů v novém roce.

Viktor Vejvoda 3. Dan  

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční turnaj a MASADA Cup 2012