Soutěže MASADA

Příspěvky

Velikonoční zajíc 2017

25. 4. 2017

Pátý ročník oblíbené soutěže o Velikonočního zajíce zná své vítěze. Ve dnech 17. až 24.4.2017 proběhla ve všech oddílech našeho klubu.

Jarní cena 2017 -

20. 3. 2017

Všechny disciplíny daly zúčastněným pořádně zabrat a prokázala se tak rychlost, obratnost, síla ale i odvaha při lámání cvičné desky. Soutěžilo se v několika věkových kategoriích a mnozí vybojovali své první opravdové medaile.

16. 6. 2016

Na závěr školního roku se opět uskutečnila Jarní cena. Tradiční ovocný dort byl letos nahrazen medovníkem. Pro závodnici s dietou byla připravena i varia cupcake s meruňkou a bez lepku. Pro různé školní aktivity naše řady sice nepatrně prořídly, zato z cen se mohl tentokrát těšit každý.

Soutěž o ovocný dort

18. 6. 2015

dsc_0056--2-.jpgNa závěr školního roku se opět uskutečnila klubová soutěž o ovocný dort. Léto je tady. Nezbývá než popřát všem hezké prázdniny a v září na shledanou ...

Sportovní trojboj

30. 5. 2015

Otevřená soutěž pro všechny děti - Sportovní trojboj - proběhla na školní zahradě 28.5.2015. Zahradní slavnost ZŠ Jižní IV. byla příležitostí prezentovat sportovní karate široké veřejnosti.

Choceradská pětistovka

24. 4. 2015

Soutěž zaměřená na rychlost v atletické disciplíně běh na 500 metrů prověřila schopnosti. Všichni dali do soutěže maximum. 1:57 min to je nejlepší čas Tadeáše Petra.

Velikonoční zajíc 2015

1. 4. 2015

img_4169--2-.jpgJarní soutěže zahájil Velikonoční zajíc. Jako každý rok o čokoládové ceny.

Pohár předsedy klubu 2015

1. 2. 2015

img_5665.jpg Na konci ledna proběhla klubová soutěž o pohár předsedy klubu ve všech oddílech klubu.