Jdi na obsah Jdi na menu

Přebor Prahy 20.5.2012

20. 5. 2012

sam_4471.jpgPropozice soutěže ke stažení ZDE: Prebor_Prahy_5/2012

 

Výsledky našich závodníků:

KUMITE

Zlatou medaili vybojoval v kategorii kumite senioři do 75kg Tom Nguyen, bronzovou medaili v kumite st.žáci -60kg vybojoval Patrik Rigl a bronzovou medaili v kumite st. žáci +60kg vybojoval David Rigl.

KATA

bronzové medaile získali dva naše kata týmy MASADA Praha - David Šimůnek, Vojtěch Lančarič a Filip Mrázek a MASADA Praha - Dřísy B - Ladislav Gaigr, Dominik Vališ a Lukáš Rauš, bronz v kategorii 8. a 7. kyu vybojovala Martina Zajícová a Denisa Dumková, bronz v kata starší žákyně a dorostenky vybojovaly Viktorie Tomášová a Eliška Zajícová, v kategorii kata masters kata muži +46let vybojoval bronz Břetislav Čtvrtek.

Dále se pěkně umístili v kata ml. žáci I. 5. místo Vojtěch Lančarič, a ml. žáci II. 5. místo David Šimůnek a Gaigr Ladislav, na 5. místě v kata ml. žákyně I. se umístila Martina Zajícová.

Výprava našich 17 závodníků doprovázená kaučem Františkem Jelenem se na Přeboru Prahy ukázala v dobrém světle. Turnaje se zúčastnilo 133 závodníků ze 17 klubů. Jedna zlatá a devět bronzových medailí jsou odměnou za celoroční tréninkové úsilí. Všem našim závodníkům srdečně blahopřeji a trenérům děkuji za jejich dobrou práci. Alena Vejvodová - jednatelka

 
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky Přebor Prahy 20.5.2012