Jdi na obsah Jdi na menu

Den dětí 2017

2. 6. 2017

DEN DĚTÍ ​1.6. 2017 byl letos zaměřen pro členy našeho klubu i žáky ZŠ Jižní IV. na atletiku a míčové hry. Víceúčelové hřiště školy je na tuto činnost jistě vhodnější než tělocvična. Krásné, téměř letní počasí umožnilo u většiny soutěžících podat ty nejlepší výkony.

Atletika

​Soutěžilo se ve třech disciplínách: běh na 50m, trojskok a běh na 300m. Někteří soutěžící podali výkony na hranici svých možností. Velkou cenu Atletka roku 2017​ získala děvčata Nikola a Ela. Velkou cenu Atlet roku 2017 ​získali chlapci Matěj a Alen. Ostatní zúčastnění obdrželi medaile a ani na jednoho nezbyla ta pověstná bramborová.

Míčové hry

M​íčové hry tentokrát k všeobecnému překvapení netvořily vybíjená a fotbal, ale házená a basketbal. Ihned se projevila nezkušenost a malá praxe v práci se zcela jinými míči. Přesto nechybělo zaujetí ani bojovnost. Soutěžilo se ve střelbě trestných hodů na branku, driblingu dvojic po slalomové dráze mezi kužely a střelba na koš. Velkou cenu Technika míčových her vybojovali Nikola a Adam.

Na závěr je ještě třeba provolat slávu vítězům i čest poraženým, poděkovat vedení školy ZŠ Jižní IV. za možnost využít víceúčelové hřiště na naši akci a poděkovat za finanční podporu MÚ Praha 4. Ceny do soutěží byly nakoupeny z dotace na podporu sportovních volnočasových aktivit dětí Městského úřadu pro Prahu 4.

Již nyní se však těšíme na příští týden, kdy nás (tentokrát v tělocvičně) čeká další turnaj o ceny Talent roku 2017, Karatista a Karatistka roku 2017. Sportu zdar!!

Předseda klubu a hlavní trenér Viktor Vejvoda 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Den dětí - atletika a míčové hry