Jdi na obsah Jdi na menu

Letní CAMP MASADA v Choceradech

3. 9. 2017

KARATE MASADA – LETNÍ CAMP 2017

img_8670--2-.jpg

Na konci srpna uspořádal náš klub v krásné a nově zrekonstruované tělocvičně ZŠ Chocerady denní příměstský tábor formou soustředění dětí ze sportovních kroužků karate a basketbalu ze ZŠ Chocerady a dětí z klubu karate a sebeobrany ze ZŠ Jižní IV na Spořilově. Počasí jsme měli nádherné, takže jsme většinu času trávili na hřišti před školou a absolvovali tam většinu atletického desetiboje i míčových her. Uznání zaslouží naši trenéři, kteří se věnovali 35 ti mladým sportovcům 8 hod. denně. Trénovali jsme třífázově po dvou hodinách a všichni zúčastnění odvedli maximum svých sil. Vyčerpali jsme naplánovaný tréninkový plán beze zbytku.

Uskutečnilo se první fotbalové utkání Praha 4 vs. Chocerady.  Po urputném boji v 30° C se borci obou týmů překonávali v nasazení i obětavosti a oba brankáři často na poslední chvíli uchránili čisté konto svých týmů.  Historická premiéra tak skončila 0:0. Všichni se už těšíme na odvetu. Pozornost si zaslouží Choceradské družstvo basketbalu. Na loňském Campu 2016 porazily Chocerady Prahu 4:2 a letos 20:2. Markantní zlepšení je vidět nejen na výsledku utkání, ale především na herním projevu a nadšení mladých basketbalistů i basketbalistek Chocerad.

V doplňování energie nám významně pomohly kuchařky školní jídelny. Paní Hlaváčková nám předložila takové menu, že na něj naši Pražáci budou ještě dlouho vzpomínat. Dopolední a odpolední svačiny nám zase každý den přichystala paní Kůdelová z Krámečku u Hanky na návsi. Její obložené bagetky měly velký ohlas a děti si už předem zamlouvaly možný přídavek. Na konci každého dne pak bylo předávání krásných cen těm nejúspěšnějším sportovcům za jejich snahu a předvedený výkon. Krásné poháry si odneslo 16 atletů vítězných běžeckých štafet. Hlavní cenu pro nejúspěšnější z úspěšných vybojovala choceradská děvčata - sestry Anička a Lucie Plášilovy a Veronika Šandová.  

Poděkování náleží:

- především vedení OÚ Chocerady a ZŠ Chocerady za poskytnutí prostorů tělocvičny, školního hřiště a   jídelny.

- MŠMT za poskytnutí neinvestiční dotace na podporu volnočasových aktivit dětí.

- MÚ Praha 4 za dotaci na podporu volnočasových sportovních aktivit dětí.

                                                                                                       Viktor Vejvoda – předseda klubu

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Letní CAMP 2017